Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut v2.0.66.0 +6 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,4 MB

data aktualizacji30 sierpnia 2011

pobrań10194

pobrań (7 dni)117

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Deus Ex: Bunt Ludzkości trainer Director's Cut v2.0.66.0 +6 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – inf. health

F2 – inf. ammo

F3 – inf. stamina

F4 – inf. items

F5 – inf. Praxis points

F6 – mega exp

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 2.0.66.0 Director’s Cut gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz