Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - 7th Serpent: Genesis - Mod do gry - Download

Plik 7th Serpent: Genesis to modyfikacja do gry Max Payne 2: The Fall Of Max Payne z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku252,9 MB

data aktualizacji25 lipca 2011

pobrań2793

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo
Max Payne 2: The Fall Of Max Payne mod 7th Serpent: Genesis - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

 

Korzystający z silnika Max Payne 2 mod 7th Serpent: Genesis to bezpośrednia kontynuacja 7th Serpent: Crossfire, czyli jednej z najlepszych fanowskich kampanii do tego tej strzelanki autorstwa studia Remedy. Ponownie mamy do czynienia z przeznaczoną dla pojedynczego gracza rozległą opowieścią, która oferuje nowe poziomy, tekstury i modele postaci. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, a my wcielamy się w Vincenta Pentoro - prawdziwą maszynę do zabijania pracującą dla korporacji Serpent Industries. Najnowszym jego zleceniem jest poradzenie sobie z problemem jakim stała się ostatnimi czasy przeciwna modyfikowaniu ludzkiego ciała organizacja H.A.B.I.T. Jej szefowie mają się wkrótce spotkać w Centrum Konferencyjnym, by przedyskutować dalszą strategią działań przeciwko naszemu pracodawcy. Nadarza się więc doskonała okazja aby ich wszystkich wyeliminować.

Uwaga: Mod jest w angielskiej wersji językowej.

By zainstalować modyfikację musicie:

1. Rozpakować archiwum.

2. Przenieść plik the 7th_Serpent_Genesis.mp2m do głównego folderu z grą (standardowo jest to C:\Program Files\Rockstar Games\Max Payne 2)

3. Przenieść folder „movies" do głównego folderu z grą i kliknąć na „Tak”, gdy Windows zapyta o potwierdzenie zamiany folderu.

4. W menu uruchomienia gry wybierzcie w sekcji „Gra zmodyfikowana" (w wersji angielskiej „Choose Customized Game”) opcję „7th_Serpent_Genesis” i wciśnijcie „Graj"

  • data aktualizacji: 25 lipca 2011
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 252,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl