Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Harry Potter: Mistrzostwa świata w quidditchu - +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Harry Potter: Mistrzostwa świata w quidditchu . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku231 KB

pobrań1784

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji18 lipca 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W dowolnym momencie zabawy skorzystaj z kombinacji ALT+TAB. Otwórz okna trainera i uaktywnij wybrane przez siebie ułatwienia, po czym powróć do gry. Oto dostępne funkcje:

Increase Points (Left Side) – Drużyna 1 otrzymuje punkt

Decrease Points (Left Side) – Drużyna 1 traci punkt

Increase Points (Right Side) – Drużyna 2 otrzymuje punkt

Decrease Points (Right Side) – Drużyna 2 traci punkt

  • data aktualizacji: 18 lipca 2011
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 231 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.