Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Icebreakers - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Icebreakers z gatunku Gry Zręcznościowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku175,8 MB

data aktualizacji12 maja 2011

pobrań1585

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Icebreakers to prosta zręcznościówka poświęcona fikcyjnemu sportowi zimowemu, autorstwa meksykańskiego zespołu Xibalba Studios. Twórcy ci postanowili skupić się na nieskomplikowanych grach, przy których świetnie mogą się bawić wszyscy, bez względu na wiek. W związku z tym produkcja ta posiada łatwy do opanowania system sterowania oraz jasne zasady rozgrywki.

Icebreakers posiada rysunkową i bardzo uproszczoną oprawę graficzną - postaci się karykaturalne a środowisko mało szczegółowe. Chociaż trzeba przyznać, że dostępne lokacje nie są monotonne - dla przykładu odwiedzimy skute lodem jeziora i zaśnieżone miejskie ulice. Ekipa Xibalba Studios nie zdecydowała się na przygotowanie własnego silnika, zamiast tego wykorzystała narzędzie Vision Engine stworzone przez firmę Trinigy. Jednym z powodów podjęcia takiej właśnie decyzji była jego pewna właściwość - produkcje stworzone na tym silniku łatwo jest przekonwertować na różne platformy sprzętowe.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 12 maja 2011
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 175,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl