Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Mały Wynalazca: Szalone Maszyny - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Mały Wynalazca: Szalone Maszyny z gatunku Gry Logiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku253,6 MB

pobrań2920

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji11 maja 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Crazy Machines Elements to kolejna odsłona cyklu będącego duchowym spadkobiercą tytułów takich jak Incredible Machine oraz Incredible Toons.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach gracze wcielają się w wynalazcę i zabawa polega na wykorzystywaniu różnorodnych maszyn oraz przedmiotów do tworzenia długich reakcji łańcuchowych. Mechanika gry bierze naturalnie pod uwagę istniejące w świecie rzeczywistym prawa fizyki, więc osiągnięcie wyznaczonych celów wymaga sporej dozy sprytu. Autorzy przygotowali trzy tryby zabawy. W tzw. Puzzle mode, znajdziemy sto poziomów z niekompletnymi maszynami i naszym zadaniem będzie dokończenie ich konstrukcji. Rozgrywkę uatrakcyjniają dodatkowo prezentowane przez grę wyzwania wymagające np. wykorzystania jak najmniejszej liczby części, czy ukończenia zadania w określonym czasie. Twórcy zadbali o to by poziomy nie były liniowe i by każdy problem miał wiele możliwych rozwiązań.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 11 maja 2011
  • kategoria gry: Logiczne
  • rozmiar pliku: 253,6 MB

Pliki do gry Mały Wynalazca: Szalone Maszyny

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Mały Wynalazca: Szalone Maszyny - ENG demo 253,6 MB 2011.05.11 2,9K 1