Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Theatre of War 3: Korea - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Theatre of War 3: Korea z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1264,9 MB

data aktualizacji13 kwietnia 2011

pobrań3258

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo

Theatre of War 3: Korea to strategia czasu rzeczywistego, należąca do popularnej serii Theatre of War. Gracz otrzymuje w niej szansę wzięcia udziału w wojnie koreańskiej, rozgrywającej się w latach 1950-53. Produkcja została wyprodukowana przez rosyjską firmę 1C Company.

W Theatre of War 3: Korea nie zabrakło nowych jednostek, w tym artylerii oraz maszyn latających (m.in. helikopterów). W trakcie misji gracz nierzadko bywa również zmuszany do przeczesania najbliższego terenu w poszukiwaniu min przeciwpiechotnych. Możliwe jest przy tym założenie własnego pola minowego, które nierzadko jest w stanie ochronić wojsko przed zmasowanym atakiem sił wroga.

Ponadto producenci usprawnili system kontroli, nastawiony w ToW3:K zdecydowanie bardziej na zarządzanie grupami jednostek, aniżeli pojedynczymi wojakami. Jednocześnie gracz otrzymał możliwość przyglądania się zmaganiami na mapach przez lornetkę. Theatre of War 3: Korea to także rozbudowany edytor kampanii, skutecznie zwiększający żywotność produkcji.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Poniżej anglojęzyczny opis dema:

This free demo is a full featured version of the game! It allows access to all the missions, features, editors, save games and even multi-player as the full version. The only restriction is that you are allowed only 60 minutes total game-play running time before the demo will expire.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl