Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Spy Hunter (2002) - +21 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Spy Hunter (2002) . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku83,6 KB

data aktualizacji30 czerwca 2003

pobrań2354

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie korzystając z przycisku „Start” uruchom samą grę. Naciskając podczas gry odpowiedni klawisz (pełna lista dwudziestu jeden klawiszy i efektów, jakie spowoduje ich naciśnięcie wyświetli się w okienku trainera) uzyskasz dostęp między innymi do takich opcji jak: nieskończona ilość życia, nieskończona ilość rakiet, nieskończona ilość amunicji, natychmiastowe odzyskiwanie Turbo, odblokowanie wszystkich poziomów, itd.

  • data aktualizacji: 30 czerwca 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 83,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl