Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - 7th Serpent: Crossfire - Mod do gry - Download

Plik 7th Serpent: Crossfire to modyfikacja do gry Max Payne 2: The Fall Of Max Payne z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku159,3 MB

data aktualizacji17 stycznia 2011

pobrań3986

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

7th Serpent: Crossfire to nowa kampania do drugiej odsłony serii Max Payne. W przeciwieństwie do większości tego typy projektów nie kierujemy tutaj poczynaniami Maxa. Wcielamy się za to w Damona Pryce'a - człowieka który stał się ofiarą tajemniczych eksperymentów i teraz próbuje uzyskać odpowiedź na pytanie co dokładnie my zrobiono. Modyfikacja została przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Autorzy zaoferowali masę różnorodnych lokacji z wieloma interaktywnymi elementami otoczenia. Przebieg rozgrywki napędza rozbudowana fabuła, która opowiadana jest za pomocą dobrze wyreżyserowanych scenek przerywnikowych oraz paneli komiksowych. 7th Serpent: Crossfire to jeden z najlepszych modów jakie kiedykolwiek ukazały się do gier z tej serii.

Uwaga: Mod jest w angielskiej wersji językowej.

By zainstalować modyfikację musicie:

1. Rozpakować archiwum.

2. Przenieść plik the 7th_Serpent_Crossfire.mp2m do głównego folderu z grą (standardowo jest to C:\Program Files\Rockstar Games\Max Payne 2)

3. Przenieść folder „movies" do głównego folderu z grą i kliknąć na „Tak”, gdy Windows zapyta o potwierdzenie zamiany folderu.

4. W menu uruchomienia gry wybierzcie w sekcji „Gra zmodyfikowana" ( w wersji angielskiej „Choose Customized Game”) opcję „7th_Serpent_Crossfire” i wciśnijcie „Graj".

  • data aktualizacji: 17 stycznia 2011
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 159,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl