Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Colin McRae Rally 3 - cheat generator - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Colin McRae Rally 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku17,5 KB

data aktualizacji13 czerwca 2003

pobrań8685

pobrań (7 dni)14

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Jest to generator pozwalający na utworzenie kodów do gry (przy każdej instalacji gry są one inne i dlatego też nie istnieją kody uniwersalne, pasujące w każdym przypadku). Aby wygenerować kody działające na twoim komputerze musisz wykonać następujące czynności:

1. rozpakuj plik z trainerem w katalogu w którym została zainstalowana gra

2. uruchom generator a wyświetli on listę kodów

3. uruchom grę wejdź do menu Options/Secrets i wpisz interesujący cię kod a następnie aktywuj go

Uwaga: zanim użyjesz generatora musisz przynajmniej raz uruchomić grę, dzięki czemu utworzony zostanie plik konfiguracyjny wymagany do prawidłowego działania generatora.

Kody pozwolą aktywować wszystkie trasy, samochody, stopnie trudności i kilka dodatkowych możliwości.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz