Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Roland Garros 2003 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Roland Garros 2003 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku31 MB

pobrań3510

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji6 czerwca 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Trzecia odsłona symulatora gry w tenisa, który jako jedyny na rynku może poszczycić się posiadaniem oficjalnych licencji dwóch największych turniejów tenisowych, tj. US Open oraz Roland Garros. Next Generation Tennis 2003 (znany też pod nazwami Roland Garros 2003 i US Open 2003), podobnie jak części poprzednie daje nam możliwość wzięcia udziału w wyżej wspomnianych turniejach i grać na oficjalnych (szczegółowo odwzorowanych) kortach tenisowych w towarzystwie największych gwiazd tenisa, w tym: Marat Safin, Justine Hénin oraz Alexa Corretja. Wszystko oparto na autentycznych i obecnie używanych zasadach, przy czym dzięki kilku trybom rozgrywki i regulowanemu poziomowi trudności, tytuł ten może zadowolić, zarówno tych, którzy oczekują od niego wiernej symulacji tenisa jak i tych, którzy preferują rozgrywkę bardziej zręcznościową.

Uwaga: Demo pozwala na rozegranie jednego meczu wchodzącego w skład turnieju US open, przeciwko komputerowemu oponentowi.

  • data aktualizacji: 6 czerwca 2003
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 31 MB

Pliki do gry Roland Garros 2003

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Roland Garros 2003 demo 31 MB 2003.06.06 3,5K 0