Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Combat Mission: Afghanistan - v.1.01 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Combat Mission: Afghanistan z gatunku Gry Strategiczne w wersji v.1.01 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku353,7 MB

data aktualizacji15 września 2010

pobrań6667

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

Kolejna część znanej serii realistycznych gier wojennych. W przeciwieństwie do poprzedników, za produkcję Combat Mission Afghanistan nie odpowiadają twórcy serii - studio Battlefront, ale rosyjska ekipa z Snowball Interactive, znana głównie z Mount & Blade: Ogniem i Mieczem.

Akcja gry toczy się podczas radzieckiej interwencji w Afganistanie. Możliwe jest objęcie dowództwa zarówno nad Rosjanami jak i Afgańczykami. Rozwój wydarzeń śledzimy na przestrzeni dwóch kampanii. Pierwsza z nich obejmuje fazę początkową wojny (lata 1980-1982) i osadzona jest okolicach Kabulu, Parwanu, Kandagaru oraz Bagramu. Druga z kampanii toczy się w latach 1985-1987 i przedstawia najkrwawszy okres konfliktu zbrojnego. Dodatkowo w grze zawarto dziesięć niezależnych misji.

Uwaga: Demo zawiera dwa scenariusze opracowane specjalnie na potrzeby wersji demonstracyjnej. Pozwala na grę w trybie single i multiplayer.

  • data aktualizacji: 15 września 2010
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 353,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl