Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Rise of Nations - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Rise of Nations z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku194,1 MB

pobrań5254

pobrań (7 dni)39

data aktualizacji13 maja 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Rise of Nations to strategia czasu rzeczywistego stworzona przez studio Big Huge Games, założone przez Briana Reynoldsa, współtwórcę takich tytułów jak Civilization II oraz Alpha Centauri. Łączy ona epicki wymiar strategii turowych (np. Civilization) oraz dynamikę rozgrywki typową dla RTS-ów w stylu Age of Empires. Gracze rozpoczynają jako przywódca małej wioski z epoki kamienia łupanego i mogą poprowadzić swoją nację (18 narodów, w tym 10 grywalnych) przez pięć tysięcy lat rozwoju (łącznie osiem epok), aż po czasy współczesne. Możemy zająć się wszystkimi aspektami działalności państwa, tj. ekonomią, rozwojem naukowym i technologicznym, dyplomacją, budową armii, walką oraz ekspansją terytorialną.

Uwaga: Demo pozwala na objęcie pieczy nad każdą z 18 nacji występujących w pełnej wersji gry oraz na przejście tutorialu, a następnie na stoczenie walki z komputerowym oponentem na jednej z czterech dostępnych map.

  • data aktualizacji: 13 maja 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 194,1 MB