Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life 2 - Half-Life 2 - HMS Defiance 1-2 v.Steampiped - Mod do gry - Download

Plik Half-Life 2 - HMS Defiance 1-2 v.Steampiped to modyfikacja do gry Half-Life 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku31,9 MB

data aktualizacji3 grudnia 2017

pobrań2007

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo
Half-Life 2 mod HMS Defiance

Cykl opracowanych przez 8742 dwóch modów singleplayer do Half-Life 2. Tytułowy HMS Defiance to prototyp statku opracowanego przez marynarkę wojenną w 1942, który podczas swojego dziewiczego rejsu przepadł bez śladu. W 2018 roku zostaje nagle odnaleziony na dnie morza i gracz wciela się w członka ekipy nurków wysłanej by zbadać wnętrze wraku. Oczywiście nic nie idzie zgodnie z planem i szybko zmuszeni zostajemy do walki o własne życie. O wydarzeniach tych opowiada pierwsza część serii. Z kolei akcja drugiej odsłony toczy się w latach 1942 oraz 2086 i pozwala nam m.in. poznać wydarzenia, które doprowadziły do zaginięcia statku na długie 76 lat.

Obie części HMS Defiance stanowią połączenie strzelaniny z mocnymi elementami przygodowymi. Nigdy nie dysponujemy zbytnio rozbudowanym arsenałem, więc o akcjach w stylu Johna Rambo można zapomnieć. Twórcy duży nacisk położyli jest na eksplorowanie lokacji i rozwiązywanie zagadek. Wyszła im łącznie intrygująca i nietypowa mieszanka. Zwłaszcza druga część (znacznie bardziej rozbudowana i lepiej dopracowana) robi duże wrażenie i imponuje ciekawym wykorzystaniem motywów science-fiction.

Ogółem cykl HMS Defiance to interesująca propozycja dla tych, którzy w swoich pierwszoosobowych grach lubią mieć coś poza strzelaniem.

By zainstalować moda:

1.Wypakujcie archiwum do folderu "SourceMods" (który znajdziecie wewnątrz folderu, w którym macie zainstalowane STEAM).

2. Przy następnym uruchomieniu STEAM mod powinien pojawić się na liście gier.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl