Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Kostucha: Just One Fix - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Kostucha: Just One Fix z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku65,4 MB

data aktualizacji9 maja 2003

pobrań3987

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

„Kostucha: Just One Fix” to gra zręcznościowa/platformowa powstała w Rzeszowskim Laboratorium Komputerowym „Avalon”, znanym zarówno tym graczom, którzy preferują wydane przez tę firmę przygodówki, takie jak na przykład „Reah”, „Schizm”, czy też „Liath”, jak i tych, skłaniających się raczej ku rozrywce o bardziej zręcznościowym charakterze, np. gra „Draggo”.

Świat stanął na krawędzi upadku. Mroki Hadesu wstrząsa gorączka. Tysiące najbardziej przebiegłych i zdradzieckich Potępieńców znalazło wyrwę w murach Pałacu Ciemności i uciekło. Jest ich naprawdę wielu, są przebiegli i zręczni. Ale na szczęście są tez profesjonalni tropiciele... Aby powstrzymać groźnych zbiegów w drodze na Ziemię, władze Hadesu ogłosiły mobilizację. Wszyscy pracownicy zdolni do ruszania rękami zostali uzbrojeni w kosy. Teraz zaczyna się prawdziwe piekło...

  • data aktualizacji: 9 maja 2003
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 65,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl