Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Hulk - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry The Hulk z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku166,4 MB

data aktualizacji9 maja 2003

pobrań39544

pobrań (7 dni)71

Pobierz plik za darmo

The Hulk to dynamiczna gra akcji zrealizowana w charakterystycznym konsolowym stylu. Już na wstępie należy dodać, iż Hulk to jeden z najpopularniejszych komiksowych bohaterów firmy Marvel (stworzył go w roku 1962 Stan Lee), zaś akcja gry rozpoczyna się rok po wydarzeniach, które przedstawia kinowy przebój Anga Lee z roku 2003, pt. „The Hulk”. Grający stają się Brucem Bannerem (i jego alter-ego, tytułowym Hulkiem) próbującym powstrzymać okrutnego Leadera przed stworzeniem armii przeraźliwych kreatur, która ma zaprowadzić chaos na Ziemi. Do stworzenia owej militarnej potęgi Leader potrzebuje energii Hulka, a tą wykradł mu zdradziecki profesor Crawford i zgromadził w specjalnej „Kuli”. Teraz zadaniem gracza jest przeszkodzenie w przekazaniu owej mocy Leaderowi. Akcja gry przedstawia pościg naszego bohatera za tajemniczym osobnikiem, który ma dostarczyć „Kulę” Leaderowi i prowadzi grającego przez szereg różnorodnych lokacji umiejscowionych m.in. w San Francisco i w słynnym więzieniu Alcatraz, aż po siedzibę samego Leadera.

Uwaga: Demo zawiera dwa poziomy, w jednym poruszamy się Brucem Bannerem, w drugim zaś jego alter-ego, tytułowym Hulkiem.

  • data aktualizacji: 9 maja 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 166,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl