Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

LEGO Harry Potter Lata 1-4 - +8 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry LEGO Harry Potter Lata 1-4 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku895,6 KB

data aktualizacji27 lipca 2010

pobrań2879

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F12 – uaktywnienie trainera

NUMPAD1 – super szybkość

NUMPAD2 – skradanie się

NUMPAD0 – zamrożenie przeciwników

1 – nieśmiertelność

2 – pojedynczy atak neutralizuje przeciwnika

3 – nieskończona ilość Studów

4, 5 i 6 – szybsze uniki

7 i 8 – super skoki

  • data aktualizacji: 27 lipca 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 895,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl