Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Recettear: An Item Shop's Tale - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Recettear: An Item Shop's Tale z gatunku Gry RPG w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku76,2 MB

pobrań2261

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji22 lipca 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Recettear: An Item Shop's Tale to oryginalne połączenie strategii ekonomicznej polegającej na sprawnym prowadzeniu sklepu z przedmiotami dla poszukiwaczy przygód z elementami klasycznej produkcji RPG. Całość osadzono w realiach fantasy. Gra jest dziełem Easy Game Station – jednego z najbardziej popularnych japońskich deweloperów niezależnych.

Wcielamy się w Recette Lemongrass - młodą dziewczynę, której ojciec jest typowym poszukiwaczem przygód, jakich pełno w RPG-ach. Niestety, tato nie odnosił zbytnich sukcesów i narobił olbrzymich długów. Nie wykazał się niestety wielkim heroizmem w starciu z wierzycielami i wziął nogi za pas, zostawiając spłatę zadłużenia córce. Ta, szybko podwinęła rękawy i otworzyła sklep z przedmiotami dla poszukiwaczy przygód. Jeśli przedsięwzięcie nie okaże się opłacalne, nasza bohaterka będzie musiała opuścić dom i zamieszkać w kartonowym pudle pod mostem.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 22 lipca 2010
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 76,2 MB

Pliki do gry Recettear: An Item Shop's Tale

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Recettear: An Item Shop's Tale - ENG demo 76,2 MB 2010.07.22 2,3K 1