Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Overlord II - +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Overlord II . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku365,3 KB

data aktualizacji8 czerwca 2010

pobrań7927

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do dowolnego katalogu. Jeżeli posiadasz 32-bitowy system operacyjny to uruchom trainer z katalogu 32bit, a jeżeli posiadasz 64-bitowy system operacyjny to uruchom trainer z katalogu 64bit. Uruchom teraz grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – 999999999 złota

F2 – 999999999 jasnych kryształów

F3 – 999999999 ciemnych kryształów

F4 – 999999999 katalizatorów

F5 – maksymalna ilość goblinów

F6 – mana

CTRL – zamrożenie grafiki

Uwaga! Domyślne ustawienia klawiszy możesz zmienić poprzez otwarcie okna trainera, kliknięcie na przycisku SET i wciśnięcie nowego klawisza.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl