Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Deus Ex - The Nameless Mod v.2.0.Mission21.1 Update - Mod do gry - Download

Plik The Nameless Mod v.2.0.Mission21.1 Update to modyfikacja do gry Deus Ex z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku873,2 MB

data aktualizacji21 września 2020

pobrań3863

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo
Deus Ex mod The Nameless Mod v.2.0.Mission21.1 Update - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

The Nameless Mod to najambitniejszy tego typu projekt, jaki kiedykolwiek powstał na potrzeby pierwszej części Deus Ex.Jego produkcja trwała 7 lat i zaowocowała ponad 13 tysiącami nagranych zdań dialogów, 20 nowymi rodzajami broni i soundtrackiem, w skład którego wchodzi setka utworów. Wszystko to przekłada się na przygodę, która starcza na 15-20 godzin zabawy. Bez wątpienia to największy mod do Deus Ex i jednocześnie zdecydowanie najbardziej pokręcony. Akcja toczy się w dziwnej alternatywnej rzeczywistości, która jest interpretacją sieciowego forum dyskusyjnego poświęconego serii Deus Ex. Społeczność, poszczególne podfora, wątki itd. przerobiono na wirtualne lokacje, w których wszystkie wojenki fanowskie zamienione zostały w krwawe konflikty, a sympatie i antypatie uczestników dyskusji odtworzone są jako kulty. Nasz bohater otrzymuje misję odnalezienia zaginionego moderatora.

Ten kompletnie dziwaczny pomysł został zrealizowany z wielkim przywiązaniem do jakości. Scenariusz jest świetnie napisany i równie dobrze opowiedziany. Podczas konwersacji z postaciami niezależnymi często wybieramy z kilkunastu opcji dialogowych. Na naszym PDA regularnie otrzymujemy nowe emaile, a świat wypełniony jest książkami i gazetami, które dodatkowo rozbudowują tło fabularne. W przeciwieństwie do podstawowej wersji gry, The Nameless Mod nie jest liniową sekwencją poziomów. Zamiast tego otrzymujemy na początku zagadkę do rozwiązania i potem swobodnie bawimy się w detektywa. Oczywiście to wciąż jest Deus Ex, więc Wasze śledztwo opierać się będzie nie tylko na przesłuchiwaniu świadków, ale również eksplorowaniu lokacji, skradaniu się i ostatecznie także walce. Ciekawą innowacją jest wprowadzenie w opcjach możliwości zmniejszenia lub zwiększenia takich elementów gry jak zdrowie nasze i wrogów, jak również gęstości rozmieszczenia przedmiotów i nieprzyjaciół na poziomach. The Nameless Mod bierze dziwny pomysł i buduje na jego fundamentach intrygującą kampanię dla pojedynczego gracza, w którą powinien zagrać każdy, komu przypadł do gustu Deus Ex.

Mod posiada własny instalator, który automatycznie poumieszcza wszystkie pliki we właściwych miejscach. Co więcej, ma wbudowane wszystkie potrzebne patche do samego Deus Exa, więc wystarczy zwykła instalacja gry.

  • data aktualizacji: 21 września 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 873,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl