Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Vancouver 2010: The Official Video Game of the Olympic Winter Games - +4 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Vancouver 2010: The Official Video Game of the Olympic Winter Games . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku502,5 KB

data aktualizacji15 kwietnia 2010

pobrań2609

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 podczas pobytu w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących ułatwień:

NUMPAD1 – zatrzymanie lub zresetowanie licznika upływu czasu (wybrane konkurencje)

NUMPAD2 – zdobycie dużej liczby punktów (wybrane konkurencje)

NUMPAD3 – 1000 punktów wyzwań (wybrane konkurencje)

NUMPAD4 – zresetowanie licznika ominiętych bramek (wybrane konkurencje)

  • data aktualizacji: 15 kwietnia 2010
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 502,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl