Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Rosso Rabbit in Trouble - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Rosso Rabbit in Trouble z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku17,7 MB

data aktualizacji17 kwietnia 2003

pobrań24483

pobrań (7 dni)210

Pobierz plik za darmo

Rosso Rabbit in Trouble to trójwymiarowa gra zręcznościowa typu „jump&run” zrealizowana przez firmy CDV i Joymania. Gracze mogą poprowadzić króliczka, tytułowego Rosso, przez osiemnaście poziomów (plus szereg dodatkowych lokacji) umiejscowionych w odmiennych środowiskach, począwszy od lasów, równin, a skoczywszy na górach i terenach skutych lodem. Na każdym etapie nasz bohater musi w określonym czasie dotrzeć do swej norki i zbierać określoną ilość warzyw, w tym marchewek oraz sałaty. Musi też poradzić sobie z czyhającymi po drodze pułapkami, niebezpiecznymi przeciwnikami (typu: gigantyczne marchewki, mega jajka czy jeże i ptaki) oraz innymi nieprzyjemnymi niespodziankami. Co prawda Rosso Rabbit in Trouble pozwala tylko na grę jednoosobową, to jednak posiada mechanizmy, dzięki którym można sprawdzać swoje wyniki i wyniki innych graczy w specjalnym internetowym systemie rankingowym.

Uwaga: Demo pozwala na przejście trzech poziomów z pełnej wersji gry oraz jeden, przygotowany specjalnie z okazji Świąt Wielkanocnych.

  • data aktualizacji: 17 kwietnia 2003
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 17,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl