Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Myth III: Era Wilka - v.1.1 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Myth III: Era Wilka z gatunku Gry Strategiczne w wersji v.1.1 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku113,4 MB

pobrań1660

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji15 kwietnia 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Akcja Myth III: Era Wilka rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z Myth: The Fallen Lords i skupia się na życiu Connachta – legendarnego bohatera, który uratował ludzkość przed niegodziwymi Myrkidia i Trow i został pierwszym imperatorem kraju ludzi. W stosunku do poprzednich części serii rozgrywka nie zmieniała się w znaczący sposób. Gracz ponownie otrzymuje do dyspozycji szereg różnorodnych jednostek, którymi musi dowodzić w wielu bitwach połączonych wciągającą fabułą. Jednak teraz skala bitew powiększyła się, bierze w nich udział więcej wojowników, a za przedstawienie całości zmagań odpowiada udoskonalony trójwymiarowy engine graficzny (użycie prawdziwych trójwymiarowych postaci, deformacja terenu itp.).

Uwaga: Jest to wersja demo gry Myth III zaktualizowana o patch v.1.1 przygotowany przez jej fanów, za zgodą firmy Mumbo Jumbo – producentów rzeczonego tytułu. Umożliwia rozgrywkę w trybie multiplayer oraz singleplayer (dwa poziomy z pełnej kampanii).

  • data aktualizacji: 15 kwietnia 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 113,4 MB