Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Manhunt 2 - +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Manhunt 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,1 MB

data aktualizacji18 lutego 2010

pobrań11821

pobrań (7 dni)42

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 podczas pobytu w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących ułatwień:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD3 – zadawanie większych obrażeń

NUMPAD5 – zapisanie pozycji (NUMPAD7 ją odczytuje, a NUMPAD9 przenosi do pierwotnej lokacji)

NUMPAD0 – tryb przenikania przez ściany: NUMPAD+ to unoszenie się, NUMPAD- to opadanie, NUMPAD8 to przemieszczanie się na północ, NUMPAD2 to przemieszczanie się na południe, NUMPAD6 to przemieszczanie się na wschód, a NUMPAD4 to przemieszczanie się na zachód

NUMPAD/ – nieskończona ilość amunicji

NUMPAD* – bieganie bez żadnych ograniczeń

  • data aktualizacji: 18 lutego 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,1 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl