Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tajemnicze zamczysko: Niezwykłe przygody Bolka i Lolka - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Tajemnicze zamczysko: Niezwykłe przygody Bolka i Lolka z gatunku Gry Logiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku61,1 MB

pobrań6671

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji16 lutego 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Tajemnicze zamczysko: Niezwykłe przygody Bolka i Lolka to prosta gra przygodowo-logiczna opracowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych. Za przygotowanie tej produkcji odpowiada firma Aidem Media, mająca w swoim portfolio takie tytuły jak Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii czy Bolek i Lolek: Zwariowana Olimpiada.

W trakcie zabawy młody gracz staje przed możliwością towarzyszenia w interesującej przygodzie braciom doskonale znanym między innymi z serialu animowanego. Tym razem główni bohaterowie wybierają się w wakacyjną podróż do górskiego schroniska, lecz zamiast trafić w upatrzone miejsce docierają do tytułowego zamczyska będącego własnością Mistrza Zygryda. Wkrótce okazuje się, że właściciel zamku jest naukowcem i pragnie z pomocą chłopców dokończyć pewien alchemiczny eksperyment.

  • data aktualizacji: 16 lutego 2010
  • kategoria gry: Logiczne
  • rozmiar pliku: 61,1 MB