Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

CSI: Mordercze Zamiary - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry CSI: Mordercze Zamiary z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku346,3 MB

pobrań5146

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji3 stycznia 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

CSI: Mordercze Zamiary to kolejna odsłona serii kryminalnych gier przygodowych, opartych na bazie popularnego serialu o amerykańskich detektywach. Za realizacją projektu stoją programiści z grupy Telltale Games, którzy w przeszłości opracowali m.in. udany cykl Sam & Max oraz przygotowali nowe przygody Guybrusha Threepwooda w Tales of Monkey Island.

Akcja gry nawiązuje do dziewiątego sezonu serialu CSI: Las Vegas, w rezultacie czego ważną zmianą jest pojawienie się dwóch nowych postaci zastępujących bohaterów poprzednich serii. Mowa tu o doktorze Ray'u Langstonie granym przez przez Laurence’a Fishburne’a oraz o Riley Adams (w tej roli Lauren Lee Smith). Naszym zadaniem jest udzielenie wsparcia pracownikom biura CSI w doprowadzeniu do finału prowadzonych przez nich śledztw. Zadania stworzono we współpracy ze scenarzystami telewizyjnymi i tradycyjnie już do rozwiązania mamy pięć spraw śledczych, dotyczących między innymi podejrzanej śmierci osoby, która podjęła kontrowersyjną decyzję sędziowską w ringu.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 3 stycznia 2010
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 346,3 MB

Pliki do gry CSI: Mordercze Zamiary

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

CSI: Mordercze Zamiary - ENG demo 346,3 MB 2010.01.03 5,1K 0