Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Live for Speed - alpha Z28 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Live for Speed z gatunku Gry Wyścigi w wersji alpha Z28 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku134,3 MB

data aktualizacji27 listopada 2009

pobrań11287

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo

Live for Speed to wyścigi samochodowe, które bez wątpienia należy zaliczyć do gier typu „real driving simulator”. Co ciekawe, za powstanie tego tytułu nie odpowiada żadna znana grupa developerska, lecz trzech fanów motoryzacji: Scawen Roberts, Eric Bailey oraz Victor van Vlaardingen.

Głównym założeniem LfS jest przede wszystkim realistyczny model fizyczny. Autorzy skupili się na maksymalnie zbliżonym do rzeczywistości zachowaniu się samochodu podczas wyścigu i w związku z tym uwzględnili niespotykaną wręcz ilość czynników fizycznych wpływających na tenże samochód. Przed każdym wyścigiem gracz może ustawić siłę hamowania przednich i tylnich hamulców, dowolnie zestopniować skrzynię biegów, dobrać odpowiednie zawieszenie i wpłynąć na jeszcze szereg innych rzeczy, a następnie sprawdzić swoje umiejętności podczas wyścigu.

Uwaga: Demo w wersji „ALPHA Z28”. Istnieje możliwość odblokowania całej gry, po uprzednim zakupieniu klucza aktywacyjnego na stronie producenta.

  • data aktualizacji: 27 listopada 2009
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 134,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl