Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Big Mutha Truckers - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Big Mutha Truckers z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku147,7 MB

pobrań7403

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji22 marca 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Big Mutha Truckers to wydawana przez Empire Interactive gra autorstwa zespołu Eutechnyx, będąca bardzo oryginalnym, zręcznościowym symulatorem jazdy potężnym osiemnastokołowcem. Ma Jackson, właściciel firmy Big Mutha Truckers Inc. powiadamia swoich trzech synów i jedną córkę, że zamierza niedługo przejść na emeryturę. Cały jego dorobek przejmie to z jego dzieci, które w przeciągu 60 dni zdobędzie najwięcej pieniędzy, przy czym w grę wchodzi wyłącznie zarobkowanie jako kierowca ogromnej ciężarówki przewożącej różne ładunki i poruszanie się w obrębie hrabstwa „Hick State County”. Gracz może wybrać, w którego z potomków Ma Jacksona się wcieli. Każdy z nich posiada odmienne cechy osobowe, styl jazdy i dodatkowe atrybuty, które wpływają na rozgrywkę. Następnie można wykonywać najróżniejsze zadania zarówno legalne jak i nielegalne, np.: przewozić towary pomiędzy poszczególnymi miastami, czynić zakłady z innymi kierowcami, ścigać się, brać udział w przemytach, itp.

Uwaga: Demo pozwala na rozegranie dwóch poziomów z trybu gry „mission mode” i zawiera tylko jedną postać kierowcy - Rawkusa Jacksona.

  • data aktualizacji: 22 marca 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 147,7 MB