Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Crysis - v1.2 64bit +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Crysis . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku55,2 KB

pobrań14789

pobrań (7 dni)50

data aktualizacji31 sierpnia 2009

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Crysis trainer v1.2 64bit +6 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nielimitowany tryb noktowizji

F2 – nielimitowana moc nanopancerza

F3 – nieskończona ilość amunicji

F4 – nieśmiertelność

F6 – pojedyncze trafienie zabija atakowanego przeciwnika

F7 – mistrz granatów

Uwaga! Trainer opracowano wyłącznie z myślą o użytkownikach 64-bitowych systemów operacyjnych XP, Vista oraz 7. Do zabawy wymagane jest ponadto zainstalowanie łatki w wersji 1.2.

  • data aktualizacji: 31 sierpnia 2009
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 55,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.