Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Flock! - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Flock! z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku77,3 MB

pobrań3213

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji27 marca 2009

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Flock! to gra logiczno-zręcznościowa, będąca ciekawą wariacją na temat kultowego tytułu - Lemmings. Kierujemy w niej latającym talerzem i porywamy zwierzęta.

Rozgrywka skupia się na przeprowadzaniu krów, świnek, kurczaków i owiec z miejsc, w których stały na początku zabawy do statku o nazwie Mother Flocker. Aby osiągnąć cel, używamy różnych rodzajów promieni emitowanych przez nasze UFO. Jedne z nich motywują zwierzaki do ruchu, a dzięki innym podnosimy przedmioty - płoty, kłody itp. Za ich pomocą tworzymy także nowe ścieżki. Każde z czterech rodzajów zwierząt zachowuje się nieco inaczej, ma też różne zdolności pokonywania przeszkód terenowych. Przykładowo, możemy zmusić kurczaki do zejścia z wysoko położonego miejsca na dużo niższe, gdyż użyją one swoich skrzydeł i bezpiecznie sfruną na dół. Inne zwierzęta w tego typu przypadku czeka niechybna śmierć.

  • data aktualizacji: 27 marca 2009
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 77,3 MB

Pliki do gry Flock!

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Flock! demo 77,3 MB 2009.03.27 3,2K 0
Flock! - v.1.03 patch 17,9 MB 2009.06.15 1,4K 0