Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Saints Row 2 - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Saints Row 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku20,9 KB

data aktualizacji23 marca 2009

pobrań3534

pobrań (7 dni)4

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Saints Row 2 trainer Unlocker - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Uruchom Eksplorator Windows lub inne narzędzie do przeglądania zawartości dysku twardego i upewnij się, że odblokowana została opcja otwierania ukrytych katalogów. Otwieraj kolejno:

WINDOWS XP

C:/Documents and Settings/nazwa_użytkownika/Ustawienia lokalne/Dane aplikacji/THQ/Saints Row 2/

WINDOWS VISTA

C:/Users/nazwa_użytkownika/Dane aplikacji/Lokalne/THQ/Saints Row 2/

Do otwartego katalogu skopiuj zawartość archiwum i potwierdź ewentualne zastąpienie istniejących już tam plików. Teraz możesz uruchomić grę, a odblokowane zostaną pożądane sekrety.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl