Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

FIM Speedway Grand Prix - v.1.1 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry FIM Speedway Grand Prix z gatunku Gry Wyścigi w wersji v.1.1 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku103,8 MB

data aktualizacji17 marca 2003

pobrań29630

pobrań (7 dni)72

Pobierz plik za darmo

Kolejna cześć serii symulatorów sportu żużlowego pochodzących z firmy Techland. Jak twierdzą sami twórcy, Speedway Grand Prix 2002 znacznie różni się od swoich poprzedników Speedway 99 oraz Speedway Championship. Tytuły te były produktami o niezbyt wysokim budżecie produkcyjnym i nieskomplikowanej grywalności, zaś Speedway Grand Prix 2002 to gra, przy tworzeniu której za cel postawiono sobie wysoki realizm i światowy standard wykonania. Nowy Speedway Grand Prix, został w pełni wykonany w oparciu o licencję Benfield Sport International, oficjalnego właściciela praw Speedway Grand Prix. W grze bierze udział pełen komplet zawodników Grand Prix sezonu 2002, w tym takie sławy jak Tony Rickardsson, Ryan Sullivan, Jason Crump, Tomasz Gollob, Leigh Adams, Mark Loram, Mikael Karlsson, Greg Hancock, Billy Hamill. Walka w grze odbywa się na realistycznie odwzorowanych stadionach prawdziwego Grand Prix. Znajdziemy tu stadiony w Hamar, Bydgoszczy, Cardiff, Krsko, Sztokholmie, Pradze, Goeteborgu, Chorzowie, Vojens i Sydney.

Uwaga: Demo (wersja: v.1.1) oferuje do wyboru cztery autentyczne gwiazdy speedwaya i pozwala na ściganie się na oryginalnym stadionie w Cardiff. Prócz gry jednoosobowej można także stanąć do walki z rzeczywistym przeciwnikiem wykorzystując tryb gry dwuosobowej.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.01.2003 13:01
spasny
9
Legionista

Jakim programem najlepiej sciagac te gre, bo mi sie jeszcze nie udalo zadnym, poniewaz nie moze sie polaczyc.