Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Neverwinter Nights - Multilanguage - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Neverwinter Nights z gatunku Gry RPG w wersji Multilanguage na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku312,9 MB

data aktualizacji23 grudnia 2002

pobrań4282

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo
Neverwinter Nights demo Multilanguage - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Neverwinter Nights to gra z gatunku cRPG oparta na zasadach trzeciej edycji Advanced Dungeons & Dragons, dedykowana rozgrywce wieloosobowej przez Internet (posiada również tryb dla pojedynczego gracza), będąca próbą bezpośredniego przeniesienia fabularnych RPG z gatunku pen-and-paper do trójwymiarowego i szczegółowego świata gry komputerowej. Aby sprostać tym założeniom grafika NWN jest dopracowana i realistyczna, natomiast odpowiednikiem Przewodnika Gry w fabularnej RPG jest Neverwinter Toolset, zestaw narzędzi do projektowania własnych rozgrywek, scenariuszy i planowania przygód bohaterów. Akcja gry umiejscowiona została na terenach położonych na północ od znanych nam z Baldur’s Gate wybrzeży Sword Coast.

Uwaga: Jest to demo w wersji Multilanguage, co oznacza, iż możemy je zainstalować w języku Angielskim, Niemieckim, Francuskim, Włoskim Hiszpańskim, Koreańskim i Polskim. Demo pozwala zapoznać się ze wstępną częścią (Preludium) jednoosobowej kampanii zawartej w pełnej wersji Neverwinter Nights.

  • data aktualizacji: 23 grudnia 2002
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 312,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl