Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Sims 2: IKEA urządza dom - +3 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry The Sims 2: IKEA urządza dom . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku77,3 KB

data aktualizacji29 lipca 2008

pobrań4886

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – wyłączenie potrzeb Simów

NUMPAD2 – dodatkowe Simoleony (waluta w świecie gry)

NUMPAD3 – maksymalny pasek aspiracji

  • data aktualizacji: 29 lipca 2008
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 77,3 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl