Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Belief & Betrayal: Medalion Judasza - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Belief & Betrayal: Medalion Judasza z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku569,7 MB

data aktualizacji6 czerwca 2008

pobrań2021

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Belief & Betrayal studia Artematica to klasyczna przygodówka zrealizowana w stylu point&click. Działającego w trójwymiarowym środowisku bohatera oglądamy z perspektywy trzeciej osoby. Bardzo mocną stroną tytułu jest mroczna, intrygująca fabuła, dotykająca tematyki wiary i Kościoła.

Wcielamy się w postać dziennikarza Jonathana Dantera. Pewnego ponurego, listopadowego dnia nasz bohater, przygotowujący się właśnie do wywiadu z arcybiskupem, odbiera telefon z Londynu. Rozmówca – detektyw Scotland Yardu – informuje Jonathana o tragicznej śmierci jego wuja, którego znaleziono zasztyletowanego w londyńskim mieszkaniu. Wiadomość jest w równym stopniu szokująca co niezrozumiała – dziennikarz był przekonany, że wuj nie żyje od dziesięciu lat! Nie zastanawiając się długo Jonathan wsiada na pokład samolotu i udaje się do Anglii by wyjaśnić sprawę.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 6 czerwca 2008
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 569,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl