Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - MP - Deluxe Edition - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead z gatunku Gry Akcji w wersji MP - Deluxe Edition na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku145,6 MB

data aktualizacji23 maja 2003

pobrań5174

pobrań (7 dni)24

Pobierz plik za darmo

Medal Of Honor: Allied Assault - Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. W trybie single player autorzy przygotowali trzy nowe, główne misje podzielone, każda na trzy poziomy (łącznie dziewięć poziomów). W pierwszej będziemy walczyć w Holandii, podczas operacji Market Garden, druga to Battle of the Bulge, a trzecia to sowiecka inwazja na Berlin. W całej grze jednoosobowej kierujemy nową postacią - sierżantem Jackiem Barnesem. W trybie multiplayer czeka na nas ponad dwanaście nowych map osadzonych nie tylko w scenerii powyższych bitew (Market Garden, Battle of the Bulge i atak na Berlin), lecz również w Normandii i we Włoszech (Monte Cassino). Dostępnych jest kilka rodzajów rozgrywki, min. popularny Deathmatch oraz gra w stylu Counter Strike czy Quake. Znacznie powiększono arsenał dostępnej broni, w Spearhead znajdziemy m.in. brytyjski karabin maszynowy Sten Mark 2; włoski pistolet 9mm Beretta Model 1934 i karabin maszynowy Modello MAB; niemiecki karabin półautomatyczny FG42 i karabin snajperski Gewehr 43; oraz rosyjski karabin maszynowy PPSh 41 i karabin snajperski Tokarev SVT40. Ponadto twórcy znacznie udoskonalili procedury rządzące komputerowymi postaciami (A.I.) i położyli większy nacisk na rozgrywkę zespołową, w której musimy współdziałać z członkami naszego oddziału.

Uwaga: Demo w wersji Deluxe Edition. Zawiera poziom „Malta” oraz mapę Druckkammern, dedykowaną rozgrywce w trybie Tug-of-War. Pojawiają się także nowe, nie występujące w MoH:AA rodzaje broni oraz nowe skiny żołnierzy Niemieckich, Brytyjskich, Rosyjskich i Amerykańskich.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl