Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Crysis - v1.2.1 Ammo Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Crysis . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku926 KB

pobrań2308

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji2 kwietnia 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Crysis trainer v1.2.1 Ammo Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. WciśniJ F1, znajdując się w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD3 – nieskończona ilość amunicji

Uwaga! Trainer współpracuje wyłącznie z wersją 1.2.1 gry! Wymagane jest więc zainstalowanie odpowiedniej łatki (patcha).

Uwaga! Trainer przygotowano z myślą o użytkownikach 64-bitowych systemów operacyjnych. W celu zapewnienia jego prawidłowego działania wymagane jest zainstalowanie aplikacji Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x64).

  • data aktualizacji: 2 kwietnia 2008
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 926 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.