Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

UAZ Racing 4x4 - RU - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry UAZ Racing 4x4 z gatunku Gry Wyścigi w wersji RU na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku826,3 MB

data aktualizacji26 lutego 2008

pobrań31076

pobrań (7 dni)27

Pobierz plik za darmo

UAZ Racing 4x4 to złożony symulator jazdy, w którym zasiada się za kierownicą pojazdu terenowego, przemieszczając po trudno dostępnych obszarach. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest rosyjskie studio developerskie Avalon Style Entertainment, znane też dzięki RPG-owi Sabotain: Złam Zasady.

Zgodnie z tym co może sugerować sam tytuł, do dyspozycji gracza oddane zostały samochody i ciężarówki wyprodukowane przez zlokalizowaną w Uljanowsku rosyjską firmę UAZ (Ulyanovsky Avtomobilny Zavod). Wyboru dokonuje się pomiędzy kilkunastoma modelami. Są to zarówno pojazdy, które wyszły już produkcji, jak i modele znajdujące się aktualnie w sprzedaży. Lista dostępnych maszyn obejmuje między innymi takie auta jak UAZ Patriot czy UAZ Hunter. Każdy z pojazdów opisany został pięcioma podstawowymi współczynnikami – prędkości maksymalnej, przyśpieszenia, łatwości prowadzenia, wytrzymałości oraz przystosowania do przemieszczania się w trudnych warunkach.

Uwaga: Demo w rosyjskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 26 lutego 2008
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 826,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl