Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Shadowgrounds Survivor - Ammo Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Shadowgrounds Survivor . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku183,9 KB

pobrań1857

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji20 lutego 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 znajdując się w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia (blok numeryczny!):

NUMPAD2 – 1000 sztuk amunicji

  • data aktualizacji: 20 lutego 2008
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 183,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Shadowgrounds Survivor

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Shadowgrounds Survivor - Ammo Trainer trainer 183,9 KB 2008.02.20 1,9K 2