Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Need for Speed: Hot Pursuit 2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Need for Speed: Hot Pursuit 2 z gatunku Gry Wyścigi na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku92,4 MB

data aktualizacji16 października 2002

pobrań25485

pobrań (7 dni)129

Pobierz plik za darmo

Need for Speed: Hot Pursuit 2 to kolejna odsłona samochodowej serii z powodzeniem kontynuowanej już od 1995 roku. Podobnie jak w poprzedniczce Need for Speed III: Hot Pursuit, tak i tu możemy ścigać się po otwartych drogach z prędkościami dochodzącymi do 200mph, przy częstym akompaniamencie policyjnych syren. Do wyboru grających oddanych zostało klika trybów rozgrywki, tj. quick race, single challenge, championship, hot pursuit oraz top cop, w którym to gracz staje się policjantem uganiającym się za licznymi piratami drogowymi. W grze zmagamy się na ponad 20 bardzo różnorodnych trasach (m.in. drogi prowadzące przez gęste lasy i puszcze oraz przez piaszczyste plaże) prowadząc najlepsze sportowe samochody.

Uwaga: W wersji demo do naszej dyspozycji oddane zostały dwa samochody: Ferrari 360 Spider i Porsche 911 Turbo oraz jedna trasa – Calypso Coast (dwa okrążenia).

  • data aktualizacji: 16 października 2002
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 92,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl