Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos - Money Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku329,5 KB

pobrań6044

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji20 lutego 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD1 – nielimitowane zasoby pieniężne (musisz wykonać jakąś czynność związaną z wydaniem posiadanych pieniędzy żeby zauważyć różnicę)

  • data aktualizacji: 20 lutego 2008
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 329,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos - Unlocker trainer 32,9 KB 2008.01.07 6,8K 1
18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos - Money Trainer trainer 329,5 KB 2008.02.20 6K 0