Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Juiced 2: Hot Import Nights - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Juiced 2: Hot Import Nights . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku165,7 KB

pobrań12056

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji8 stycznia 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum (plik o nazwie UNDERPL.jgsf) do katalogu, w którym przechowywane są save’y. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, tak aby ich nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę i wczytać odpowiedni profil gracza (o nazwie underpl), dzięki czemu będziesz mógł odblokować dostęp do wszystkich bonusowych materiałów.

  • data aktualizacji: 8 stycznia 2008
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 165,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Juiced 2: Hot Import Nights

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Juiced 2: Hot Import Nights - + 5 trainer trainer 115,7 KB 2008.01.28 17K 28
Juiced 2: Hot Import Nights - Unlocker trainer 165,7 KB 2008.01.08 12K 10
Juiced 2: Hot Import Nights - +5 Trainer trainer 96,8 KB 2008.01.08 7,5K 5