Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

RACE '07: The WTCC Game - v1.0.0.9 +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry RACE '07: The WTCC Game . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku337,7 KB

data aktualizacji12 grudnia 2007

pobrań2930

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD1 – osiągamy linię mety na pierwszym miejscu

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.0.0.9 gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pliki do gry RACE '07: The WTCC Game

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

RACE '07: The WTCC Game - v1.0.0.9 +1 Trainer trainer 337,7 KB 2007.12.12 2,9K 1

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz