Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Crysis - +2 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Crysis . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku78,2 KB

pobrań3273

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji23 listopada 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Crysis trainer +2 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum i uruchom grę. W trakcie zabawy wciśnij ALT+TAB i uaktywnij trainera. Powróć do gry, korzystając z tej samej kombinacji klawiszy. Będziesz teraz mógł skorzystać z następujących klawiszy (blok numeryczny!):

NUMPAD1 – nieskończona ilość amunicji

NUMPAD2 – nieskończona ilość granatów

  • data aktualizacji: 23 listopada 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 78,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.