Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Cobra – Oddział Specjalny: Pościg - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Cobra – Oddział Specjalny: Pościg . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku5,7 KB

data aktualizacji23 listopada 2007

pobrań6884

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są profile graczy. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, tak aby ich nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę i wczytać odpowiedni profil gracza (o nazwie Unleashed). Wybierz następnie THE CASES lub SINGLE/MULTIPLAYER. Używając tego unlockera odblokujesz sobie dostęp do wszystkich misji z trybu kariery oraz wszystkich tras, pojazdów i bonusowych przedmiotów.

  • data aktualizacji: 23 listopada 2007
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 5,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl