Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

TV Giant - Money Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry TV Giant . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku14,9 KB

pobrań1468

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji22 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

F1 – dodatkowa gotówka (w celu jej otrzymania należy w pierwszej kolejności otworzyć okno planowania)

F2 – kończy działanie trainera

  • data aktualizacji: 22 października 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 14,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry TV Giant

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

TV Giant - Money Trainer trainer 14,9 KB 2007.10.22 1,5K 0