Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Freedom Force vs the 3rd Reich - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Freedom Force vs the 3rd Reich . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku4,1 KB

pobrań1459

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji22 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum (plik o nazwie OPTIONS.DAT) do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopię bezpieczeństwa znajdującego się tam pliku, tak aby go nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę. Wybieraj opcje Rumble Room i Campaign Mission. Korzystając z tego unlockera odblokujesz sobie dostęp do wszystkich czternastu misji gry.

  • data aktualizacji: 22 października 2007
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 4,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Freedom Force vs the 3rd Reich

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Freedom Force vs the 3rd Reich - Unlocker trainer 4,1 KB 2007.10.22 1,5K 0