Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hoyle Table Games - Money Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Hoyle Table Games . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku24,6 KB

pobrań774

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji12 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Uruchom trainer, a następnie grę (skorzystaj z odpowiedniego przycisku). W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

1 – nielimitowane zasoby pieniężne (2 wyłącza tę opcję)

  • data aktualizacji: 12 października 2007
  • kategoria gry: Logiczne
  • rozmiar pliku: 24,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Hoyle Table Games

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Hoyle Table Games - Money Trainer trainer 24,6 KB 2007.10.12 773 1