Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Modi i Nanna: Sprytne Smyki - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Modi i Nanna: Sprytne Smyki z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku121,1 MB

pobrań9258

pobrań (7 dni)16

data aktualizacji11 września 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Modi i Nanna to polska gra zręcznościowa przeznaczona dla młodszych graczy, opowiadająca o przygodach dwójki bliźniaków, dzieci dzielnego wodza Wikingów. W wersji demonstracyjnej zobaczymy intro - krótki film wprowadzający gracza w realia gry, w którym wykorzystana została część filmu przygotowanego na E3 2002, wzbogacona o głos lektora. Korzystając z ekranu wyboru postaci, gracz będzie mógł zapoznać się z ich charakterystykami oraz używaną przez nie bronią, a następnie zdecydować, którą postać chce poprowadzić w dalszej grze. Każda z nich w momencie startu gry wyposażona będzie jedynie w podstawową broń: Modi w miecz, a Nanna łuk, które później będą mogły wymienić na lepszą zdobytą podczas podróży.

Demo oferuje do przejęcia „Plac treningowy” (krótki etap, w czasie którego gracz będzie miał możliwość opanowania wszystkich podstawowych zdolności wybranego bohatera) i dwa etapy z pełnej wersji gry. W „Drodze do jaskiń” będziemy walczyć z trollami, golemami, wiewiórkami oraz plującymi jadem pająkami, natomiast wstępując w „Mroczny korytarz” gracz musi unikać wszelkiego rodzaju pułapek, takich jak opadające sufity, zapadnie, wilcze doły, ruchome ostrza i zgniatające ściany.

  • data aktualizacji: 11 września 2002
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 121,1 MB