Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Check Dive - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Check Dive z gatunku Gry Symulacje na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku162,1 MB

data aktualizacji13 sierpnia 2007

pobrań2105

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Check Dive to kolejna gra o nurkowaniu, przygotowana przez rosyjską firmę Biart. Zabawa w niniejszym tytule, podobnie jak w Diver: Deep Water Adventures, została usytuowana pod wodą. Niemniej jednak konwencjarozgrywki jest nieco inna – omawiana pozycja skupia się przede wszystkim na dostarczeniu użytkownikowi jak najwięcej relaksu. Zadanie Check Dive polega przede wszystkim na wywoływaniu uczucia spokoju poprzez penetrowanie podwodnego świata.

Nie da się ukryć, że przemierzanie głębin, okalających m.in. wyspy Bahama i Galapagos, czy zwiedzanie wraku chociażby SS Thistlegorm może pozytywnie oddziaływać na stan ogólnego zadowolenia. Po wirtualnym dnie pływa ponad pięćdziesiąt rodzajów realistycznie wyglądających ryb. Szczegółowe informacje o zaobserwowanych gatunkach uzyskuje się od przewodnika, towarzyszącego wyprawie. Rzecz jasna podczas tej niekonwencjonalnej wycieczki ma się sposobność do robienia dowolnej ilości zdjęć. Mniej wprawionym graczom zaoferowano tutorial, pozwalający im na zaaklimatyzowanie się w podwodnym świecie. Ponadto zaimplementowane sekwencje filmowe dają sposobność do zaznajomienia się ze szczegółami odnośnie sprzętu do nurkowania.

Uwaga: Demo pozwala na zapoznanie się z fragmentem gry.

  • data aktualizacji: 13 sierpnia 2007
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 162,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl