Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ski Racing 2005 - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Ski Racing 2005 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,5 KB

pobrań1436

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji10 maja 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, tak aby ich nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę i wczytać odpowiedni profil gracza (o nazwie TNT), dzięki czemu będziesz mógł odblokować dostęp do narzędzia Event Editor, wszystkich filmików oraz lokacji.

  • data aktualizacji: 10 maja 2007
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 2,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Ski Racing 2005

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Ski Racing 2005 - Unlocker trainer 2,5 KB 2007.05.10 1,4K 0